Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gabimi më i madh që Kim Kardashian ka bërë

Gabimi më i madh që Kim Kardashian ka bërë
April 07
16:56 2016

Kim Kardashian ka zbuluar se i vjen keq për një ndryshim të përhershëm bukurie që ka bërë disa vite më parë.

Ajo nuk e ka fjalën për botox apo implantet e të pasmeve. Ajo nuk e dinte se flokët e reja, ishin pjesë e bukurisë dhe i ka hequr  përgjithmonë.

“Unë kam hequr flokët e reja me lazer, disa vite më parë sepse kisha shumë të tilla dhe gjithmonë acarohesha kur i shikoja. Mendoja se dukesha më mirë pa to. Por tani e kuptoj se sa të re të tregojnë ato..”-ka thënë Kim.

Kim-it i mungon shumë pamja e saj para se të bënte këtë ndërhyrje.

kimu       kima

Komento
Etiketimet
Shperndaje