Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Fytyra” e re e Rudina Magjistarit…

September 12
17:31 2016

Për të gjithë ata që u ka munguar, rikthehet në ekran autorja dhe moderatorja Rudina Magjistari.

Pas një mungese prej 1 viti, që nga momenti i shkëputjes prej “Takimi i pasdites” për shkak të shtatzënisë, ajo rikthehet në ekranin e Tv Klan në një format krejt tjetër.

Sapo ka nisur takimi i parë i emisionit të ri “Rudina”, i cili ka një skenografi tjetër në krahasim me atë ku jemi mësuar ta shohim moderatoren, edhe pse Rudina mbetet ai personazhi i dashur dhe simpatik për të gjithë.

Ndër të ftuarit e parë të emisionit përmendim Grida Dumën, Rezarta Skifterin, Albert Dumanin etj. /Blitz.al/

Shperndaje