Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Futbollisti shqiptar tregon një nga dashuritë e tij më të mëdha

September 06
15:58 2016

 

 

Një nga personat më të dashur nga të gjithë ne është padyshim gjyshja. Ajo di të kujdeset, të falë ngrohtësi, të japë përkrahje, por mbi të gjitha dhe më e rëndësishmja, di të dhurojë dashuri si askush tjetër.

Kësaj dashurie i ka kushtuar një postim Rey Manaj, i cili ka shpërndarë në Instagram një foto ku shfaqet duke u përqafuar me gjyshen e tij dhe shkruan: “Dashuria e gjyshes është e rëndësishme për një nip”.

Përshëndetjen e tij, Manaj e ka mbyllur duke vendosur një zemër.

Aktualisht, Rey Manaj mban fanellën e skuadrës së Pescara-s që prej transferimit më 6 korrik nga Interi. /Blitz.al/

Dashurja e gjyshes eshte e rendesishme per nje nip ..❤️

A photo posted by Rey Manaj ?? (@reymanaj97) on

L’amore di una nonna è la cosa principale per un nipotino .. ❤️

A photo posted by Rey Manaj ?? (@reymanaj97) on

Komento
Shperndaje