Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Futbollisti i njohur Adnan Januzaj në një lidhje me bukuroshen nga Kosova?

Futbollisti i njohur Adnan Januzaj në një lidhje me bukuroshen nga Kosova?
October 19
10:19 2016

Një nga futbollistët më të njohur me origjinë shqiptare është edhe Adnan Januzaj, i cili është një futbollist profesionist belg që momentalisht luan në skuadrën angleze Sunderland A.F.C. Përpos karrierës së tij, Januzaj nuk lë pas edhe jetën sentimentale.

“Indeksonline” ka treguar se Adnan Januzaj së fundi është parë në shoqërinë e një vajze bukuroshe nga Prishtina, Yllka Rexha. I njëjti portal tregon se simpatia e futbollistit ndaj Yllkës rritet çdo ditë e më shumë dhe mund të përforcohet deri në një lidhje të mundshme.

14800932-1761223147459754-316012333-n

14801010-1761223124126423-911332022-n

Sidoqoftë ajo çka na pëlqen është se Januzaj edhe pse ka jetuar jashtë vendit për një kohë shumë të gjatë dhe ka ndërtuar një karrierë larg origjinës së tij, sërish kur bëhet fjalë për çështje të tilla ai zemrën e kthen në “shtëpi”. /Blitz.al/

Shperndaje