Blitz

 Breaking News

Fushata e marketingut të verës për produktet FatmaRrela e tregon Fatmën më sensuale se kurrë

Fushata e marketingut të verës për produktet FatmaRrela e tregon Fatmën më sensuale se kurrë
July 22
21:26 2020

Këtë verë Fatma Haxhialiu, moderatorja dhe gazetarja e njohur, ndryshe nga shumica që preferojnë pushimet në jug duke shfrytëzuar bregdetin Jon,  ajo është fokusuar në zhvillimin e biznesit të saj. Linja e produkteve bimore për flokët FatmaRrela e krijuar nga Fatma tashmë ka korrur suksesin e saj por vijon të fitojë pëlqyeshmërinë e njerëzve.

Në fushatën e zhvilluar së fundmi për linjën e saj të produkteve për kaçurrela, Fatma shfaqet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim deri tani; shumë larg Fatmës thumbuese po duke nxjerrë në pah sensualitetin e saj.

Moderatorja e njohur ka preferuar bregdetin,  jo per të shijuar pushimet por për të pasqyruar suksesin e punës së saj.

E fokusuar tashmë totalisht në fushën e biznesit, duket se FatmaRrela është kthyer në fëmijën e dytë të Fatmës njësoj si edhe vetë ajo rrëfen shpeshherë.

 

 

 

View this post on Instagram

 

Gjithmone kam bere punet qe kam dashuruar, vetem ato qe ndjeja se mund te jepja 100% te vetes time, nuk kishte si te ndodhte ndryshe dhe me kete “projekt”. Qe nga ngjizja e @fatmarrela e deri me sot, nuk ka dite qe te mos i perseris vetes sa me fat jam per gjithe skuadren time, qe me ndihmojne tu jap jete ideve te mia. Te @fatmarrela nuk me gjeni vetem ne emer, une jam ne cdo copez te sajen, ne krijimin e gjithckaje, qe nga forma e ambalazhit, te ngjyrat e etiketave, fotot e produkteve, pergjigjet ne Dm ( se bashku me 5 vajzat e tjera) e deri te vendosja ne rafte 🤣. Fatmarrela eshte bebja ime e dyte, qe tashme ben 7 muaj 😍. Cilesine ja kam besuar me te mires, bashkepunetorese fantastike qe mund te kisha gjetur ndonjehere @nerta.tushe pa te cilen veshtire se Fatmarrela do ishte njesoj. Eshte puna e saj e palodhur ne laborator qe merr me te mirat e natyres per floket tuaj dhe e ben @fatmarrela te pakonkurueshme ne cilesi 💚. Faleminderit @irinimatushi qe je gjithashtu pjese e rendesishme e skuadres, je ti qe lidh gjithe hallkat dhe duron 100 voice-t dhe telefonatat e mia qe gjerat te zgjidhen (tani🤣) Miresevjen @_teamatushi_ ne skuader, dite te zeza te presin hahahahaaa, por te mbushura me shume dashuri dhe pasion. Faleminderit gjithe gocave te laboratorit dhe dyqanit, faleminderit qe jeni te palodhura ❤. Faleminderit super cunave te talentuar qe i kam xhan dhe i respektoj per profesionalizmin, korrektesine dhe per njerezit e bukur qe jane: @bicerrivideo @iambeati Faleminderiiit gjithe #rrelsetemia qe besuan, besojne dhe na rekomandojne me krenari tek cdo i njohur e i panjohur. Kemi rruge te gjate para, ama ecim me hapa te matur e te sigurt qe te jemi gjithmone keshtu; te frymezuar nga dashuria, nga natyra, per gjerat e bukura dhe te bera me zemer ❤.

A post shared by Fatma Haxhialiu (@sipas_fatmes) on

Share