Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fundjava mes vajzash e Ilva Tares

Fundjava mes vajzash e  Ilva Tares
October 30
15:11 2016

Pas një jave të lodhshme pune, fundjavat mbeten aq të dëshiruara për t’u kaluar pranë njerëzve të zemrës. Edhe personazhet e ekranit zgjedhin të kalojnë sa më shumë kohë me familjen.

Edhe gazetarja Ilva Tare shfrytëzon fundjavën për të kaluar kohë me të voglën e saj, Melody. Nga një postim i saji në Instagram, shihet se gazetarja ka zgjedhur parkun e lodrave te liqeni artificial për t’u argëtuar me të bijën.

Vogëlushja shfaqet duke luajtur me të tjerë fëmijë, nën kujdesin e së ëmës. Melody, 1 vjeçe, është vajza e gazetares Ilva Tare me deputetin demokrat Eduard Selimi. /Blitz.al/

taree

Etiketimet
Shperndaje