Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Fshati e ndjek Besin”! Aktori, majë pemëve në ishujt Maldive për të kënaqur Xhensilën

“Fshati e ndjek Besin”! Aktori, majë pemëve në ishujt Maldive për të kënaqur Xhensilën
September 15
13:48 2017

E keni parasysh shprehjen: “Ai mund të largohet nga fshati por fshati jo nga ai?”. Për Bes Kallakun kjo shprehje vlen në konotacionin më pozitiv të mundshëm pasi ky djalë është një shembull shumë i mirë se si mund të arrish shumë lart duke punuar fort e duke mos harruar asnjëherë nga vjen.

Ndonëse aktualisht çifti më simpatik i showbiz-it shqiptar, Xhensila dhe Besi, ndodhen në Maldive për muaj mjalti, sërish ata vazhdojnë të argëtohen njësoj sikur të ishin në Bubq ku është rritur Besi. Ky i fundit është ngjitur nëpër pemë të mbledhë fruta për Xhensilën, e cila sigurisht nuk mund ta humbte këtë çast duke e dokumentuar në Instastory. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje