Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Franca , “shënjestra” e radhës e Era Istrefit

Franca , “shënjestra” e radhës e Era Istrefit
May 24
10:35 2016

 

Pas performancës në Gjermani në televizionin “Pro 7”, Era Istrefi ka qenë e ftuar në Francë në radio NRJ. Në vende të ndryshme të Europës, “Bon Bon” nuk është më këngë e panjohur duke qenë se transmetohet shpesh në radio apo televizione atje.

Ulur në një stol, e veshur me një triko të gjerë me kapuç, me të cilën dukej shumë “cool”, Era ka kënduar “live” këngën që e bëri të famshme edhe jashtë kufijve shqiptarë.

S’na mbetet gjë tjetër veçse të themi “Go Era!”.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje