Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Fotot) Nuk do ta besoni se si dukej Aurela Hoxha në fëmijërinë e saj!

(Fotot) Nuk do ta besoni se si dukej Aurela Hoxha në fëmijërinë e saj!
November 03
20:05 2016

Jemi mësuar gjithmonë që në postimet e Aurela Hoxhës të shohim format e saj trupore, pushimet në vende të largëta, vizita në javët e ndryshme të modës, por rrallë foto apo video nga jeta e saj private.

Postimet e radhës, Aurela ka vendosur t’ia kushtojë vëllait të saj me një foto nga fëmijëria e tyre, ku shfaqet vetë modelja dhe i vëllai përkrah njëri-tjetrit. Pas kësaj ajo ka postuar foto kur ka qenë 5 dhe 2 vjeçe. Arsyen se pse Hoxha ka zgjedhur ditën e stome për të na treguar disa copëza nga fëmijëria e saj akoma nuk e dimë.

Mbajeni shënim këtë “album” sepse nuk e dimë se kur do të shohim sërish postime nga jeta private e Aurelës. /Blitz.al/

sadsa

sssssssssssssssssss

Shperndaje