Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fotot më të bukura të Barack Obama-s gjatë viteve të presidencës

Fotot më të bukura të Barack Obama-s gjatë viteve të presidencës
November 17
15:12 2016

Pete Souza ka qenë fotografi zyrtar i Shtëpisë së Bardhë gjatë dy mandateve të presidentit Obama.

Në prag të largimit të Obama-s, ai ka zgjedhur të zbulojë disa prej fotografive më të bukura, ku e shohim presidentin në ngjarje zyrtare, gjatë momenteve të relaksimit, gjatë takimeve ose momenteve familjare./Blitz.al/

z5 z4 z3 z2 z1 z9 z6 z7 z8

 

Komento
Shperndaje