Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Fotot) Julka Gramo poston foton më të bukur familjare në plazh

(Fotot) Julka Gramo poston foton më të bukur familjare në plazh
July 28
14:32 2016

Julka Gramo e përdor shpesh llogarinë e saj në Instagram për të ndarë me ndjekësit disa momente të bukura që po kalon së bashku me familjen. Këto postime bëhen shumë argëtuese në momentin që Julka vendos të tregojë “prapësitë” apo aktivitetet e lezetshme që djali i saj më i madh Ian dhe i vogli Greg bëjnë çdo ditë.

Ndërkohë që vetëm përpara pak minutash ajo ka shpërndarë fotografinë e parë me të katërt pjestarët e familjes së bashku. Julka, bashkëshorti i saj DJ-i dhe producenti Andi Gram dhe dy djemtë Ian dhe Greg, plotësojnë më së miri portretin e familjes së lumtur.

Duhet thënë se mami Julka dhe babi Andi duken mjaft të lumtur në këto ditë pushimesh larg punëve të përditshme, pranë djemve të tyre që janë mjaft simpatikë! /Blitz.al/

Shperndaje