Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fotot e rralla të Kim Kardashian që nuk i keni parë deri më sot…

September 03
12:20 2016

 

 

Kim Kardashian është padyshim një nga personazhet më të përfolura të ekranit, gjithashtu një nga më të ndjekurat në rrjetet sociale si Twitter, Facebook dhe Instagram.

Ajo zotëron aksione në kompani multimiliardere, është pjesë e një nga “reality show”-t më të ndjekur në SHBA, “Keeping Up With Kardashian”, është e martuar me një nga reperët më të pasur e më kontroversë të Hollywood-it dhe ka dy fëmijë me të e më e rëndësishmja, është kthyer në një model që ndiqet nga vajzat në të gjithë botën.

Nëse kthehemi pas në kohë do të kuptojmë që Kim dikur ka qenë si të gjithë ne.

Galeria e mësipërme do t’ju tregojë se si ishte personazhi më i famshëm i klanit Kardashian pa format “perfekte”, pa pasurinë miliarda dollarësh e pa famën që zotëron sot. /Blitz.al/

Shperndaje