Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fotoja “topless” e këngëtares së njohur, që është në pritje të ëmbël, është thjesht një mrekulli!

December 13
10:31 2016

Me një fëmijë që pritet të vijë në jetë, jeta e këngëtares Pink sigurisht që do të marrë një kthesë tjetër! Por akoma më e emocionuar duket vajza e saj e parë 5-vjeçare, e cila ka shoqëruar të ëmën në një shërbim fotografik mjaft interesant.

Edhe pse nga ky set janë fotografuar disa momente, është bërë publike vetëm fotoja ku Pink shfaqet “topless” teksa mbulohet me duar dhe vajza e saj e vogël i rrethon barkun e rrumbullakosur.

3b52a9a600000578-4026870-image-m-2_1481585105410

Pink është fotografuar edhe nga paparacët, ku edhe pse shtatzënë nuk e ka humbur stilin as në veshje dhe as në modelin e flokëve.

3b50e29e00000578-0-image-m-3_1481580763758

3b50e32700000578-0-image-m-4_1481580790747

Pink është e martuar me Carey Hart që prej vitit 2008 dhe kanë një marrëdhënie të kompletuar së bashku.

3b26a27f00000578-4026870-family_first_pink_and_carey_married_in_2008_pictured_with_daught-a-2_1481587254494

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje