Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fotografitë e yjeve të showbiz-it para dhe pas përdorimit të Photoshop-it

September 07
09:44 2016

Photoshop-i është një program që sa ka rregulluar në botën e fotografisë, aq edhe ka prishur. Megjithatë, nuk duhet thënë se është ky program ai që ka shkaktuar imazhe false, por vetë fotografët, të cilët kanë përfituar nga përsosmëria e rregullimit që Photoshop-i u bën imazheve dhe e mbipërdorin atë.

Nëpërmjet galerisë mund shikoni se si kanë qenë në realitet fotografitë e disa prej yjeve të showbizz-it dhe si janë transformuar më pas nga përdorimi i Photoshop-it. /Blitz.al/

Shperndaje