Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto/+18) Dy këngëtarët e njohur janë homoseksualë? Ja fotoja që i kompromenton

(Foto/+18) Dy këngëtarët e njohur janë homoseksualë? Ja fotoja që i kompromenton
August 17
10:40 2017

Vajza, ju kërkojmë shumë ndjesë që po ju thyejmë ëndrrat, por sapo zbuluam që dy nga djemtë më seksi dhe më të pëlqyer të Hollivudit mund të jenë bashkë… dhe më tepër se kaq!

Interneti po gumëzhin kohët e fundit nga një foto që po qarkullon në Twitter të dy këngëtarëve Shawn Mendes dhe Nick Jonas, të cilët shfaqen duke kryer marrëdhënie seksuale bashkë. Kjo nuk është konfirmuar ende nga këngëtarët, por fansat kanë zbuluar mjaft detaje që i bëjnë të besojnë se personat në foto janë pikërisht ata.

Fotoja është shkrepur në një dhomë hoteli, siç shkruajnë mediat e huaja dhe ka qenë Nick ai që e ka bërë foton, siç shihet nga poza.

Forma e shpatullave, modeli i flokëve dhe takimet e shpeshta që dy të rinjtë kanë pasur së fundmi kanë sjellë në përfundimin se Nick dhe Shawn janë bashkë.

Epo, ç’të themi, qejfin e tyre bëjnë! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje