Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Vogëlushja e reperit Lyrical Son, kopja e të atit!

(Foto) Vogëlushja e reperit Lyrical Son, kopja e të atit!
October 14
10:00 2016

Lyrical Son së fundmi është një nga këngëtarët më të pëlqyer nga publiku. Por përveç karrierës, ai i kushton vëmendje të veçantë edhe familjes, sidomos kohët e fundit që është bërë edhe me një vajzë.

Vogëlushja Eva është personazhi më i dashur në Instagram-in e Lyrical Son dhe bashkëshortes së tij, Gresës.

Por ajo çka mund të vihet re nga postimet e tyre është fakti se Lyrical Son dhe bukuroshja e vogël kanë një ngjashmëri shumë të madhe me njëri-tjetrin.

Këto janë disa nga momentet më të bukura të tyre që kanë ndarë me miqtë nëpërmjet rrjeteve sociale:

lyrical-1_1476403525-3594070

lyrical1

lyrical2

lyrical3

/Blitz.al/

 

Shperndaje