Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Vogëlushi i Andrrës dhe Sinanit merr dhuratë tortën më të veçantë në botë

(Foto) Vogëlushi i Andrrës dhe Sinanit merr dhuratë tortën më të veçantë në botë
November 25
17:53 2016

Këngëtari Sinan Hoxha dhe Andrra Destani prej 6 muajsh janë bërë prindër të vogëlushit shumë simpatik, Ansit, i cili me siguri ua ka zbukuruar jetët të dyve.

Ansi i vogël feston sot 6-mujorin dhe prindërit nuk e kanë lënë pa vëmendje këtë gjysmë viti ditëlindje. Ata jo vetëm që e kanë festuar këtë ditë të veçantë, por duke vënë re fotografitë që Andrra ka postuar në Instagram mund të themi se ata të tre kanë festuar në një mënyrë shumë origjinale. Torta e vogëlushit ka qenë në gjysmë, duke nënkuptuar kështu gjysmën e vitit. “Urime gjysmëvjetorin thesari im!” – ka shkruar mami Andrra ndërkohë që ndjekësit e saj kanë nisur menjëherë urimet.

ansi

ansi2

/Blitz.al/

 

 

 

 

Shperndaje