Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Vjen në jetë Elisi! Elseid Hysaj bëhet baba!

(Foto) Vjen në jetë Elisi! Elseid Hysaj bëhet baba!
July 14
14:44 2016

Elseid Hysaj është bërë baba!

Vetëm para pak minutash, mbrojtësi i skuadrës së Napoli-t dhe i Kombëtares së Shqipërisë ka postuar në profilin e tij në Instagram një fotografi ku i ulur mban në duar djalin e tij të porsalindur, Elisin!

“Mirëseerdhe Elis!” – shkruan Elseidi.

Të shumta komentet e urimit nga ndjekësit, për fëmijën e sjellë në jetë nga partnerja e tij.

Mesa duket, pas paraqitjes shumë të mirë në Euro 2016, kërkesave të shumta nga disa ekipe europiane, kjo stinë për Hysajn do të jetë më e bukura që ka kaluar ndonjëherë, tashmë falë edhe Elisit të vogël që do t’ja bëjë jetën më të bukur!

BENVENUTO ELIS!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ #nocomment !

A photo posted by Elsi ⚽️⚽️ #23 ?⚫️ #4 (@elsihysaj) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje