Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

(Foto/video) Pak orë para ndërrimit të viteve, personazhet shqiptarë ndajnë me ne kartolinat festive dhe urimet e tyre!

(Foto/video) Pak orë para ndërrimit të viteve, personazhet shqiptarë ndajnë me ne kartolinat festive dhe urimet e tyre!
December 31
17:50 2018

Tashmë është kthyer në traditë që urimet speciale për festa të ndryshme të bëhen nëpërmjet rrjeteve sociale.

Pak orë para ndërrimit të viteve shumë prej personazheve shqiptarë kanë zgjedhur të urojnë nëpërmjet fotove me njerëzit e tyre më të veccantë.

Disa kanë shpërndarë kartolinat familjare, disa të tjerë kanë shpërndarë foto nga vendi i punës duke qenë se shumë prej nesh data 31 e gjeti në punë, e disa të tjerë foto vetëm.

Përbri këtyre fotove ata kanë ndare edhe disa urime plot dashuri, të cilat ja vlejnë të lexohen:

Monika Kryemadhi

Ledri Vula

Luana Vjollca

 

 

View this post on Instagram

 

FALEMINDERIIT 2018. 🙌🏻 Ke qene viti me i bukur! FALE JUSH. -Kam qene me afer se kurre me secilin nga ju ne cdo vend Shqiptar dhe jo vetem, duke festuar e duke marr e dhene dashuri pafund! -Kam realizuar 2 kenge ne te cilat me ne fund gjeta veten dhe ju i perqafuat e pelqyet aq fort! -Kam takuar shume prej fansave #Luanator duke ndjer e kuptuar kenaqesine me te madhe qe mund te marr nje njeri ne kete biznes. -Kam kaluar caste te mrekullueshme ne cdo vend ku kam trokitur per te kontribuar sadopak nga vetja, e ku kam takuar njerezit me te mire ne bote qe me kane mesuar te rri me kembe ne toke cdo dite e me shume. -Dhe e fundit, “Shiko Kush LUAN” KRENARIA IME! Arrita tja dal e vetme ne autoresi dhe pergjegjesi te plote sado e veshtire ka qene. Jeni ju qe i keni dhene jete ketij emisioni. Kam punuar shume fort , por sot cdo lodhje , cdo nate pa gjume, cdo sakrifice ka me shume kuptim se kurre! UNE JA DOLA. Dhe e di qe nese ju kam ju perhere do ja dal! Faleminderiit qe me keni dhuruar nje vit te paharrueshem. Gati per 2019! Gezuar! Zoti ju bekofte 🙏🏻

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

Amarda Toska

Nora Istrefi

Visjan Ukcenaj

Isli Islami

Niko Komani

Sokol Balla

Bleona Qerreti

Armina Mevlani

Niada Saliasi

 

/Blitz.al/

Share