Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Pas lindjes së vogëlushit, Andrra Destani në superformë

(Foto) Pas lindjes së vogëlushit, Andrra Destani në superformë
October 27
21:00 2016

Vogëlushi simpatik, Ansi, sigurisht që ia ka ndryshuar jetën mami Andrrës dhe babi Sinanit. Por edhe pse pak ditë pas lindjes, Andrra shfaqet me linja perfekte. Kjo mund të vihet re lehtësisht nga një fotografi që ajo ka postuar në rrjetin social Instagram.

Sigurisht, në topformë dhe shumë e ëmbël si gjithmonë, Andrra ka marrë pëlqimet dhe komplimentet e ndjekësve të saj. /Blitz.al/

14877728_10210637060713284_1057936243_n

Shperndaje