Blitz

 Breaking News

(Foto) Vesa Luma e Big Basta prezantojnë Lianin e vogël, tashmë 1 muajsh

(Foto) Vesa Luma e Big Basta prezantojnë Lianin e vogël, tashmë 1 muajsh
June 26
13:36 2016

“Mirëmëngjes. Po ju prezantoj me ëngjëllin tonë Lian. 1 muajsh!”

Këtë formë ka zgjedhur këngëtarja Vesa Luma në Instagram për t’i treguar ndjekësve të saj djalin Lian të lindur vetëm pak javë më parë. Ajo ka postuar një foto me të birin që e mban në krahë.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe Big Basta në profilin e tij, i cili shprehet i lumtur.

Blitz.al, sërish i shpreh urimet familjes dhe jetë të gjatë vogëlushit!

Miremengjesss ..let me introduce you to our angel #babylian #1month

A photo posted by Vesa Luma (@vesaluma) on

Sot mbushem 4 jave! ???? #babylian

A photo posted by Producer,MCNRadio Program Dir. (@bigbastaofficial) on

Tags
Share