Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Foto/Tuna vendos të arratiset…

Foto/Tuna vendos të arratiset…
November 03
19:05 2016

Kanë qenë të shumta thashethemet që kanë qarkulluar për të, ndaj këngëtarja shkupiane, Tuna Sejdi, ka vendosur të largohet nga Shkupi për një fundjavë sa më të qetë.

“Zogu më i mirë prej krejtve” ka postuar pak orë më parë disa foto e video në Insta Stories, ku shohim një vend shumë të bukur dhe mbi të gjitha tejet relaksues.

Kohët e fundit, Tuna Sejdi është përfolur se është shtatzënë dhe se është në një lidhje me kunatin e Nora Istrefit, por deri tani nuk kemi pasur asnjë reagim nga ajo.

Këngëtarja e hitit “Fenix” pritet të publikojë së shpejti edhe këngën e saj më të re, “Bermuda”./Blitz.al

1 2 3 4

Komento
Shperndaje