Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Tuna tregon edhe një herë që është “zogu më i mirë prej krejtve”

June 19
18:18 2016

Paraditen e së dielës, Tuna ka qenë e ftuar në një “schiuma party”, në një nga “club”-et e Durrësit.  Edhe pse jo një kohë e mirë, këngëtarja ka treguar nëpërmjet postimeve në Snapchat se ajo  di si ta “ndezë” atmosferën.

Përveç shfaqjes që ajo ka dhënë nuk mund të mos përmendim format perfekte. Tuna ka postuar disa foto me bikini në Snap ku duket në formë shumë të mirë dhe shumë seksi. “Zogu më i mirë prej krejtve” përsëri mahnit me format e saj bombastike.

Shperndaje