Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Trendi i ri në MTV Video Music Awards, VIP-at “harrojnë” bluzat në shtëpi

August 29
10:27 2016

Veshjet e personazheve në MTV Video Music Awards diskutohen gjatë pas përfundimit të spektaklit. Edhe këtë vit, ky event i ka frymëzuar disa të famshëm të paraqiten në mënyra nga më të çuditshmet. Risia e këtij viti ka qenë mungesa e bluzave, duke pasur vetëm një xhaketë të zbërthyer.

Të fotografuar në tapetin e kuq, Cassie, G-Eazy, reperi Desiigner dhe Laura Perlongo, e fejuara e producentit Nev Schulman, kanë zgjedhur këtë (zh)veshje për t’u paraqitur në eventin më të madh të muzikës botërore. Për të parë më shumë rreth veshjes së tyre, shfletoni galerinë.

Komento
Shperndaje