Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Tjetër tërmet në ishullin Kos, këtë herë shkaktar është Ilda Bejleri… TOPLESS!

(Foto) Tjetër tërmet në ishullin Kos, këtë herë shkaktar është Ilda Bejleri… TOPLESS!
July 24
10:02 2017

Vetëm pak ditë më parë, Greqia fqinje u trondit nga tërmetet, ku pjesa më e madhe e të lënduarve ishin në ishullin Kos.

Pavarësisht rrezikut, tërmeti nuk ka trembur VIP-at shqiptarë që të vazhdojnë të qetë pushimet e tyre atje. Pas Eli Farës, ka qenë gazetarja e sportit Ilda Bejleri, e cila po i shijon më së miri ditët e saj në ishull, nën rrezet e diellit, buzë dallgëve.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto, por jo një foto dosido! Përveçse u ka ofruar ndjekësve të saj pozën ideale të të pasmeve, duket qartë që ka dalë topless!

Epo, kush do ta kishte imagjinuar kaq shpejt një tjetër tërmet nga ishulli grek e për më tepër nga gazetarja shqiptare?

“Ti je qielli, çdo gjë tjetër është thjesht moti”,- shkruan Ilda krah fotos, po kush e ka mendjen te shkrimi? /Blitz.al/

Komento
Shperndaje