Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Të famshëm që i kanë ndarë në djep…

April 09
08:20 2016

Shpesh ndodh që personazhet tanë të preferuar të ekranit, përveçse t’i ndjekim në çdo hap të karrierës së tyre, në çdo shfaqje në ekran, të kërkojmë edhe për jetën e tyre private, marrëdhëniet me partnerët etj… Ama, një detaj si ky më sipër jo të gjithëve u shkon në mendje! Cilët janë aktorët e famshëm, që në pamje të parë duken si vëllezër të ndarë që në djep? Shihni galerinë…

Adam Sandler - Jason Biggs

Adam Sandler - Jason Biggs
Picture 1 of 8

Fansat e “American Pie” mund të kenë menduar se në disa skena të filmit ka qenë Adam Sandler ai që ka marrë pjesë, po jo! Bëhet fjalë për Jason Biggs! Si në foto, dallohet buzëqeshja e njëtë dhe e njëjta shprehi në fytyrë. Adam ngjan vërtetë si vëllai i madh i Jason!

 

 

Komento