Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Të famshmit shqiptarë – të mëdhenj për publikun, të vegjël në sytë e tyre…

September 15
12:02 2016

 

Pothuajse të gjithë të famshmit, ashtu si edhe njerëzit e zakonshëm, ndajnë momente dhe kujtime nga jeta e tyre në rrjete sociale.

Përveç gjithë aktiviteteve të përditshme dhe gjërave që kanë lidhje me jetën profesionale, disa nga personazhet e showbizz-it kanë zgjedhur t’u prezantojnë fansave edhe pjesë më private të jetës së tyre, disa anëtarë të veçantë të familjes: gjyshërit. Marrëdhënia me ta konsiderohet e veçantë, sidomos për ata që janë rritur nga gjyshërit dhe ruajnë kujtime shumë të bukura: disa prej tyre i përqafojnë nga afër, të tjerë mallëngjehen përmes fotografive. Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga personazhet e showbizz-it shqiptar që na kanë prezantuar me këta anëtarë kaq të dashur të familjeve të tyre./Blitz.al/

Shperndaje