Blitz

 Breaking News

(Foto) Taylor Swift, e dashuruar si kurrë më parë

July 04
11:02 2016

...

Picture 1 of 3

Taylor Swift nuk e fsheh më aspak dashurinë që ka për Tom Hiddleston. Një nga çiftet më të reja në showbizz ka vendosur të kalojë disa momente romantike në detin pranë shtëpisë së Swift në ishullin Rhode.

Më interesantja ka qenë se Tom ka vendosur ta shprehë shumë hapur dashurinë ndaj Taylor duke veshur një bluzë në të cilën shkruhej: “I heart T.S” (Unë e dua Taylor Swift). Sikur mos të mjaftonte kjo, ai kishte pikturuar një tatuazh të përkohshëm në shpatull me inicialet e së dashurës së tij.

Paparacët kanë mundur të kapin momente shumë të këndshme nga çifti, që duket se po përjeton një dashuri njësoj si në adoleshencë: plot lojë dhe pasion.

Share