Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Tani nuk mund të fshihet më, Kylie Jenner kapet “mat” me barkun e rrumbullakosur

(Foto) Tani nuk mund të fshihet më, Kylie Jenner kapet “mat” me barkun e rrumbullakosur
January 17
16:05 2018

Dje erdhi në jetë fëmija i tretë i Kim Kardashian, gjithashtu Khloe e ka konfirmuar shtatzëninë e saj  ndërsa Kylie akoma nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë. U fol shumë edhe për disa foto ku Kylie shfaqej me një kurse të ngjeshur dhe u tha se ajo mund të ketë lindur ose nuk ka qënë kurrë shtatzënë.

Por tani duket se supermodelja nuk mund të fshihet më sepse është fotografuar nga paparazzët teksa po blinte në një farmaci. Kylie duket mjaft mirë me barkun e saj të rrumbullakosur të cilin e ka mbuluar me një bluze të gjërë me kapuç, dhe duket e veshur shumë thjesht me shapka dhe me syze.

Fakti që ajo e ka fshehur shtatzëninë e saj thuhet se është pesha që ka marrë dhe format të cilat nuk i ka aq perfekte siç i kishte mëpërpara.  Por të themi të drejtën edhe pse me disa kilogramë më shumë ajo duket shumë në formë dhe shumë seksi. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje