Blitz

 Breaking News

(Foto) Studim – Femra me trupin perfekt nuk është yll Hollywood-i, por një vajzë e zakonshme

June 18
14:06 2016

...

...
Picture 1 of 8

Ju prezantojmë me Kelly Brook, e cila bën aktoren, modelen dhe… ka një trup perfekt.

Po, siç e lexuat, sipas një studimi të kryer nga Universiteti i Teksasit, kjo grua ka trupin perfekt!

Studimi shqyrtoi të dhëna si gjatësia e trupit, pasha, gjatësia e flokëve apo edhe forma e fytyrës. Doli se trupi i cili i bën femrat të thonë ”do të doja të humbja vetëm pak në peshë”, është ai ‘ideali’ i cili duket më tërheqësi për meshkujt.

“Kjo femër është komplet natyrale dhe shkencërisht perfekte!” – shprehen shkencëtarët për Kelly Brook.

Ajo kurrë nuk ka bërë ndërhyrje kirurgjikale dhe duket shumë bukur.
Pavarësisht asaj që do të shihni në galerinë e fotove më sipër, Kelly është shprehur se shpesh është bërë objekt talljeje apo ofendimi për shkak të trupit të saj.

Ju si mendoni?

Tags
Share