Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) “Street style” si Leonora Jakupi

(Foto) “Street style” si Leonora Jakupi
October 20
18:48 2016

Jemi mësuar ta shohim këngëtaren Leonora Jakupi gjithmonë të kuruar dhe në formë.

Zakonisht ajo u qëndron besnike veshjeve klasike dhe moderne, por nuk janë të pakta rastet kur ajo guxon duke ndërruar komplet stil.

Së fundmi, në fotot që ka postuar në Instagram shihet një tjetër Leonora. Ajo ka zgjedhur “street style” për të bërë një set fotografik.

Gjatë këtij sezoni, kombinimi i grisë dhe të zezës është një zgjedhje shumë e mirë e këngëtares. “ Street style” i përshtatet mjaft mirë Leonorës, madje i themi që mos ta ndryshojë asnjëherë këtë stil./Blitz.al/

leo3 leo2 leo1

Komento
Shperndaje