Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Sipas votimit të publikut, ky është personazhi shqiptar që u maskua më mirë për Halloween!

(Foto) Sipas votimit të publikut, ky është personazhi shqiptar që u maskua më mirë për Halloween!
November 02
13:07 2016

Halloween-i është një ndër festat e preferuara të njerëzve dhe të gjithë vënë në punë imagjinatën për t’u maskuar dhe për t’u shndërruar në një personazh të filmave horror apo të animuar. Këtë vit, personazhet shqiptare u maskuan në mënyra të ndryshme dhe Blitz.al organizoi një sondazh për të zbuluar se cilin prej tyre kanë pëlqyer ndjekësit.

Sipas sondazhit, personazhi shqiptar që është maskuar më mirë për Halloween është këngëtarja Dua Lipa. Dua ishte maskuar si personazhi i Carrie-t në filmin me të njëjtin titull. E veshur me një fustan të bardhë  dhe e trukuar sikur është mbuluar me gjak, këngëtarja ka qenë personazhi më i pëlqyer nga ndjekësit tanë për festën e Halloween-it. I dyti në radhë është aktori i njohur i “Portokalli”-së, Florian Binaj, i maskuar si Drakula, i ndjekur në vend të tretë nga Lori Hoxha./Blitz.al/

 

s1

CARRIE

A photo posted by DUA LIPA (@dualipa) on

Komento
Shperndaje