Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Foto/Shikoni sa është rritur mbesa e Albërie Hadërgjonajt…

Foto/Shikoni sa është rritur mbesa e Albërie Hadërgjonajt…
November 02
19:00 2016

Beatrix Ramosaj ka postuar në Insta Stories disa foto e video me vajzën e kushërirës së saj, Agnesa Hadërgjonaj, Elektrën, teksa luan me qenushin e saj.

Elektra është mbesa e Albërie Hadërgjonajt, gjithashtu e para që e bëri këngëtaren të ndihet gjyshja më e lumtur në botë. E vogla është rreth 1 vjeç, por duket se është rritur shumë dhe është bërë një vajzë shumë e bukur.

Në fotot e Beatrix-it, Elektra është duke luajtur me qenin e saj dhe ajo shkruan: “Elektra ma rrahu çikën”./Blitz.al/

e3 e2 e1

Shperndaje