Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Sharon Stone, aktorja që vazhdon të na mahnisë me bukurinë e saj

August 31
13:05 2016

...

Picture 1 of 11

Ajo duket shumë bukur me rrobat e banjës. E fotografuar në një moment kur sapo del nga pishina, ajo ka pamjen e një gruaje seksi pavarësisht viteve, si dhe një trup të tonifikuar.

Sharon Stone është një nga aktoret në të pëlqyera të Hollywood-it. Karriera  e saj ka nisur prej vitesh dhe ajo ende konsiderohet një prej femrave më të bukura në showbizz. Pavarësisht kalimit të viteve, duket se koha ka lënë shumë pak gjurmë mbi trupin dhe fytyrën e saj, pasi në çdo shfaqje publike ajo vazhdon të shkëlqejë. Shfletoni galerinë dhe shihni disa foto të Sharon Stone ndër vite në të cilat ajo duket me të vërtetë rrezëllitëse./Blitz.al/

Komento
Shperndaje