Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Shamia, aksesor jo vetëm i femrave por edhe i meshkujve të showbiz-it shqiptar

(Foto) Shamia, aksesor jo vetëm i femrave por edhe i meshkujve të showbiz-it shqiptar
November 09
16:26 2016

Pak ditë më parë, në Blitz.al ju treguam se shajet janë aksesorët më në modë për shumë “fashioniste” shqiptare. Shumë personazhe të showbiz-it e kanë shallin pjesë të gardërobës së tyre dhe çuditërisht nuk janë vetëm femra.

Ne i hodhëm një sy rrjeteve sociale dhe vumë re se  këngëtarët shqiptarë e përdorin shallin edhe në jetën e përditshme. Ata njihen për tipin e tyre të veçantë dhe “trendy”.

Personazhe të tillë janë Capital T, reperi Duda, Gjiko, Endri Prifti, Yong Zerka dhe Real 1. Për më shumë, shihni fotot në vijim./Blitz.al/

q1 q2 q3 q4 q5

gjiko

Shperndaje