Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Shalqi? Po të lutem!

July 10
14:51 2016

Me fillimin e sezonit veror të gjithë u gëzohemi frutave të stinës e një prej tyre është dhe shalqiri. Në jetën e përditshme të gjithë jemi konsumatorë të këtij fruti ashtu sikurse edhe personazhet e njohur të showbizzit shqiptar, specifikisht femrat. I kthyer në përbërësin kryesor të pjatave në verë, këto personazhe jo vetëm e konsumojnë por nuk ngurrojnë të ndajnë pjatat e tyre me miqtë e rrjeteve sociale.  Shfletoni galerinë dhe shihni sesi shalqiri është kthyer në frutin më të konsumuar nga personazhet këtë verë.

Shperndaje