Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Seksi dhe provokuese si Anxhelina Hadërgjonaj…

(Foto) Seksi dhe provokuese si Anxhelina Hadërgjonaj…
November 22
22:25 2016

Nuk është më çudi që Anxhelina Hadërgjonaj të shpërndajë herë pas here fotografi shumë seksi. Ajo në fakt ka linja perfekte trupore dhe tipare shumë të bukura në fytyrë, çka ia bën të lehtë çdo fotografi të merret me të. Së fundi ka qenë pikërisht fotografi i njohur shqiptar që jeton në Amerikë, Fadil Berisha, i cili i ka bërë Anxhelinës disa foto shumë të bukura.

anxhelina

Njërën prej tyre, bukuroshja ka vendosur ta ndajë me ndjekësit. Ajo ka pozuar nga prapa duke treguar linjat e saj trupore pasi ka veshur vetëm një fustan rrjetë, që i tregon edhe pjesë intime.

Me siguri Anxhelina ka edhe fotografi të tjera shumë sensuale nga ky set, na mbetet veçse të presim pak…

 

Komento
Shperndaje