Blitz

 Breaking News

(Foto) Sara Hoxha dhe përkëdheljet e ëmbla me të birin sapo na zbukuruan Snapchat-in!

(Foto) Sara Hoxha dhe përkëdheljet e ëmbla me të birin sapo na zbukuruan Snapchat-in!
January 31
11:02 2017

Sara Hoxha dhe i vogli London janë duke e shijuar shumë marrëdhënien e tyre nënë dhe bir. Londoni i vogël rritet çdo ditë ndërkohë që i ka lënë pak hapësirë mami Sarës të merret edhe me trupin e saj pas lindjes dhe të shkojë në palestër. Pikërisht pak momente përpara se Sara të shkojë në palestër ka publikuar një fotografi shumë të bukur duke mbajtur Londonin në krahë dhe ka shkruar: “Koha e përkëdheljes përpara se mami të shkojë në palestër”.

Megjithatë duhet thënë se Sara ka arritur t’i ruajë shumë mirë format e saj, sepse nuk ka as dy muaj që e ka lindur vogëlushin e familjes dhe nuk është e lehtë për të qenë në peshën optimale vetëm për kaq pak kohë. Vullnet shumë i mirë, me siguri Londoni ka pjesë kryesore te ky motivim! /Blitz.al/

 

Share