Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Rovena Dilo, topless në Greqi

August 13
14:23 2016

 

 

Temperaturat e larta të muajit gusht kanë prekur edhe Rovena Dilon, e cila ka zgjedhur të pushojë në plazhet greke.

Ajo ka postuar pak më parë një foto në det, por ndryshe nga fotot e tjera, ku Dilo shfaqet në shezlon me bikini, shpesh herë mjaft sensuale, tashmë ka vendosur të shfaqet topless.

Paçka se në foto këngëtarja del vetëm, ajo jep sinjale të vazhdueshme se gjendet në Greqi me partnerin e saj, balerinin Eltion Merja, por deri tani asgjë nuk është konfirmuar.

Ndërkohë, profili i saj në Instagram është i mbushur me postime nga pushimet, në pjesën më të madhe të të cilave Rovena shfaqet seksi, siç nuk ka bërë kurrë më parë.

Shperndaje