Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Reese Witherspoon dhe e bija, të ngjashme si dy pika uji!

July 12
17:44 2016

Fotoja e aktores simaptike Reese Witherspoon me të bijën Ava është duke bërë xhiron e botës, nëpër të gjitha rrjetet sociale.

Do të thoni, pse?
Duke parë foton e tyre të postuar së fundmi në Instagram, do të dalloni menjëherë ngjashmërinë që kanë.
Por nuk bëhet fjalë për një ngjashmëri të zakonshme mes mamasë e së bijës. Reese dhe 17-vjeçarja Ava, të cilën fituesja e çmimit Oscar e ka me ish-bashkëshortin Ryan Phillippe, – kanë bërë shpesh ‘selfie’ të ngjashme edhe herë të tjera, por nga poza e fundit kuptohet se sa më shumë të kalojnë vitet, aq më shumë bëhen kopie të njëra-tjetrës.

Shihni galerinë më sipër…

Etiketimet
Shperndaje