Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Pse këmbët e Fiori Dardhës duken kështu?

(Foto) Pse këmbët e Fiori Dardhës duken kështu?
March 30
19:03 2016

Moderatorja e emisionit investigues “Fiks fare”, Fiori Dardha, ka postuar  pak më parë në Facebook një foto që na ka bërë ta shohim jo një, as dy, por shumë herë për të kuptuar se çfarë ka ndodhur me këmbën e saj.

Ajo shfaqet në këmbë, por jo me të dyja këmbët. Pasi kanë qenë të shumtë komentuesit që e kanë vënë re këtë detaj, jo të vogël, Fjori është ndier e detyruar të shpjegojë në një tjetër foto se i ka të dyja këmbët dhe se fotoja është vetëm një iluzion optik.

Por pavarësisht këtij shpjegimi, njëra këmbët e Fiorit duket vërtet sikur është zhdukur.

Shperndaje