Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Poni ka një surprizë për të gjithë dhe nuk është një projekt muzikor!

(Foto) Poni ka një surprizë për të gjithë dhe nuk është një projekt muzikor!
November 03
12:58 2016

Këngëtarja aq e dashur për publikun, Poni, nëpërmjet rrjeteve sociale ka vendosur të jetë më pranë ndjekësve të saj, të cilët duan  të dinë më tepër jo vetëm për sa i përket karrierës muzikore, por edhe jetës së saj personale.

Poni vetëm përpara disa minutash ka postuar në Instastory disa momente duke bërë ushtrime në palestër. Këngëtarja nuk është shfaqur ndonjëherë më parë duke bërë ndonjë sport, por mesa duket ajo ka vendosur të na surprizojë të gjithëve me një supertrup të palestruar!

Do të jetë kjo në funksion të një klipi të ri? Këtë nuk e dimë ende, por ajo që mund të themi është: Forca Poni, mund t’ia dalësh! /Blitz.al/

14922987_10210709218517184_1723887394_o

14964302_10210709218677188_311065596_o

14971116_10210709218757190_1789951366_o

Shperndaje