Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Personazhet e ekranit shqiptar urojnë festën e Fiter Bajramit

July 05
14:07 2016

 

Sot të gjithë besimtarët myslimanë kremtojnë Fiter Bajramin  pas përfundimit të Muajit të Shenjtë të Ramazanit. Mijëra besimtarë kanë falur namazin sot  në Tiranë e kudo ku ka shqiptarë. Urimeve të kësaj dite u janë bashkuar edhe shumë personazhe të njohur të ekranit. Shfletoni galerinë dhe shihni se si këta të famshëm e kanë uruar festën e Fiter Bajramit.

Shperndaje