Blitz

 Breaking News

(Foto) Orlando Bloom dhe Katy Perry kapen “mat” në momente intime në publik

(Foto) Orlando Bloom dhe Katy Perry kapen “mat” në momente intime në publik
April 13
19:39 2019

Në muajin shkurt të vitit 2019-të një ndër çiftet e preferuar të publikut Orlando Bloom dhe Katy Parry shpallën fejesën. Disa foto të dyshes gjatë festivalit “Coachella” janë publikuar ditën e sotme. Ata janë kapur në momente intime dhe romantik siç mund ti shihni edhe vetë.

Çifti po shkëmbenin puthje dhe gjithashtu  duket teksa Orlando kap të pasmet e partneres së tij.

Ata kanë treguar se janë më të dashuruar se kurrë dhe po i marrin me qetësi edhe planet e dasmës edhe pse nuk kanë vendosur akoma një datë zyrtare.

/Blitz.al/

Share