Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Olta Gixhari na fton në teatër, më seksi se asnjëherë!

(Foto) Olta Gixhari na fton në teatër, më seksi se asnjëherë!
November 30
11:50 2016

Aktorja Olta Gixhari njihet për natyrën e saj rebele dhe dëshirën që ka ndaj lirisë së zgjedhjes në jetën e saj. Gjithashtu, Olta është edhe një nga femrat më të bukura të artit shqiptar dhe kjo nuk do shumë fjalë për t’u komentuar.

Pozat sensuale dhe provokative kanë qenë pjesë e rrugëtimit të saj. Një provokim i tillë është edhe fotografia që ajo ka hedhur në rrjete sociale vetëm pak minuta më parë. Olta ka veshur një kanotiere, ku i duket krejtësisht forma e gjoksit ndërkohë që përpiqet të veshë sipër një pallto.

15272218_10206237036845213_216538725417358130_o

“Duke u bërë gati për shfaqje, edhe pak ditë “Opera për 3 groshë”. Eja në teatër!” – ka shkruar Olta, ndërkohë që pas kësaj fotoje me siguri shumë veta do të duan të shkojnë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje