Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Foto/ Nuk do ta besoni se si dukej Kastro Zizo bebe…

Foto/ Nuk do ta besoni se si dukej Kastro Zizo bebe…
November 08
19:29 2016

Kantautori Kastro Zizo duket se është bërë nostalgjik, duke hapur arkivat e fotografive. Pak minuta më parë ai ka postuar një foto, ku duket shumë i vogël.

“Nëntor 1985, unë dhe mami. Unë po mendoja se si bëhej byreku me hithra”, – shkruan Kastro në këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale.

Nga ana tjetër, ajo që të bie në sy është që kantautori nuk ka ndryshuar aspak në imazh nga vogëlushi që shohim në foto./Blitz.al

image

Komento
Shperndaje