Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Nuk do ta besoni se sa kanë shtuar në peshë këta yje të showbiz-it botëror!

(Foto) Nuk do ta besoni se sa kanë shtuar në peshë këta yje të showbiz-it botëror!
November 15
22:48 2016

Shtimi në peshë apo kilet e tepërta janë gjithmonë një temë shumë e madhe diskutimi. Kjo sidomos kur bëhet fjalë për personazhet e njohura të showbiz-it botëror, që aq shumë i pëlqejmë, i adhurojmë dhe madje dhe u referohemi si model apo idhuj. Por duke i parë tani në ekran, edhe personazhet që janë më buçko kanë krijuar një identitet të vetin dhe kemi harruar t’i krahasojmë me kohën kur kishin më pak kilogramë. Më poshtë do të shikoni se si disa prej personazheve më të njohur në fakt kanë disa kile më tepër tani, edhe pse vazhdojnë të pëlqehen dhe të duartrokiten nga publiku në të njëjtën mënyrë.

Në fakt, një mesazh shumë i mirë duhet të vijë prej tyre sepse pamja nuk dikton talentin dhe disa kile më tepër nuk ndalojnë askënd të marrë atë çka meriton. Personazhet e mëposhtëm me të vërtetë për një arsye ose tjetër kanë shtuar disa kile, por duhet thënë se kështu kanë krijuar një identitet të tyrin skenik, çka i bën edhe më të pëlqyeshëm.

  1. Britney Spears

a1

a2

  • Kelly Clarkson

2a

2b

 

  • Jessica Simpson

3a

3b

  • Brendan Fraser

4a

4b

  • Keely Shaye

5a

5b

  • John Travolta

6a

6b

  • Kristie Alley

7a

7b

  • Selena Gomez

8a

8b

  • Tiffani Theissen

9a

9b

  • Arnold Schwarzenegger

10a

10b

/Blitz.al/

Shperndaje