Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Nora Istrefi “turpëron” bashkëshortin, poston një foto të sikletshme të tij…

(Foto) Nora Istrefi “turpëron” bashkëshortin, poston një foto të sikletshme të tij…
October 01
11:04 2016

Këngëtarja Nora Istrefi, pas mesnate ka preferuar të argëtohet me ndjekësit e saj duke postuar një fotografi që me siguri i ka bërë për të qeshur këta të fundit.

Në Snapchat, Nora ka fotografuar këmbët e Robert Berishës, bashkëshortit të saj, ku ky i fundit ka veshur çorape dhe shapka tipi “slippers” që për më tepër janë femrash. “Kështu të del burri për të të pritur në garazh”, – është shprehur Nora, duke treguar kështu se Roberti ka dalë për ta ndihmuar këngëtaren me parkimin e makinës.

Diçka tjetër që vërteton kjo fotografi me humor është fakti se Nora dhe Roberti janë duke kaluar shumë mirë me njëri-tjetrin, pasi herë pas here aludohet se ata kanë mosmarrëveshje apo edhe më shumë se kaq, ndarje dhe distancë nga njëri-tjetri. /Blitz.al/

14522500_10210356582541505_1167028722_o

 

Shperndaje