Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Foto/Nora Istrefi, seksi në kushtet e shtëpisë

Foto/Nora Istrefi, seksi në kushtet e shtëpisë
November 03
18:37 2016

Në rrjetet sociale janë duke qarkulluar disa foto shumë sensuale të Nora Istrefit. Këngëtarja na ka prezantuar me disa nga këndet e saj të preferuara të shtëpisë, ku duket se më i parapëlqyeri është ai i këpucëve. Përveçse shohim shumë rregull në dollapin e saj, vërejmë gjithashtu edhe një numër të konsiderueshëm të këtyre aksesorëve që, mesa duket, janë të preferuarit e këngëtares.

14925780_640510576109935_2575264673102550844_n 14962765_640510569443269_801284934098862274_n

Nga ana tjetër, evidente gjithashtu janë edhe format fizike të këngëtares, që pas shtatzënisë duket në superformë. Nora dhe Roberti janë transferuar në shtëpinë e tyre të re, e cila është në një nga zonat më të pasura të Prishtinës./Blitz.al

Shperndaje