Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit
  • Tronditen bizneset Call Center. Kalohet ligji i ri nga senati italian Asaj që i frikësoheshin të gjitha bizneset shqiptare të Call Center sapo ka ndodhur. Senati italian ka miratuar sot ligjin për bizneset Call Center që operojnë jashtë territorit italian dhe...
  • CIA vjen në Tiranë Drejtori i CIA-s (Central Inteligence Agency) amerikane, John Brennan, ka mbërritur në Tiranë, ku është takuar me presidentin Nishani e kryeministrin Rama. Mësohet se Brennan ka diskutuar me autoritetet tona...
  • Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve Një tjetër operacion i karabinierisë italiane në zonën e Ternit në Itali ka shkatërruar një bandë shqiptarësh që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike. Shqiptarët e moshave 37 dhe 34-vjeçare...
  • Ukrainë, nuk shkuan për ta zëvendësuar, vdes i ngrirë ushtari… I priti ushtarët e tjerë për një kohë të gjatë, me shpresën se nga momenti në moment do të vinin për ta zëvendësuar, por askush nuk u shfaq. Kështu humbi...
  • LIBRA dorëzon në Kuvend nismën për minimumin jetik Partia e krijuar një muaj më parë, LIBRA, ka dorëzuar në Kuvend një nismë për minimumin jetik. Kjo nismë u prezantua nga deputetja e kësaj partie, Mimoza Hafizi, e cila...
  • Lutfi Dervishi: Gazetarët sot u ngjajnë hienave! Në një shkrim të tij, analisti Lutfi Dervishi ka trajtuar aktualitetin në Shqipëri në këto momente dhe mënyrën e pasqyrimit të lajmeve të përditshme nga mediat në vend, çka sipas...
  • Laborantët-Beqajt: Tërhiqu nga koncesioni! Laborantët që operojnë në spitalet shtetërore shqiptare kanë protestuar në shumicën dërrmuese të spitaleve tona, duke i kërkuar ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, të tërhiqet nga dhënia me koncesion e...
  • Rama ironizon PD-në. Komentuesja: Një surrat keni të gjithë ju   Kryeministri Rama ka ironizuar PD-në dhe kreun e saj Basha përmes një statusi në Facebook-un e tij personal. “Gënjej unë, gënjen BE, gënjejnë SHBA-të, gënjejnë të gjithë veç Lulit...
  • Basha takon Merkel Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka takuar kancelaren gjermane Angela Merkel, gjatë punimeve të Kongresit të Partisë që Merkel drejton në Gjermani. Basha e ka falënderuar kancelaren për ndihmën...
  • Krujë, gjendet i vdekur në banesë 40-vjeçari Një 40-vjeçar nga Kruja është gjendur i pajetë në banesën e tij. I identifikuar si Tonin Dobrozi, viktima raportohet se nuk ka pasur shenja dhune në trup dhe sipas ekspertizës...

(Foto) Noizy në dilema zgjedhjesh, “kë të marr e kë të lë”?

(Foto) Noizy në dilema zgjedhjesh, “kë të marr e kë të lë”?
October 28
18:52 2016

Reperi Noizy pëlqen që shpesh të bëjë pjesë të zgjedhjeve të tij edhe ndjekësit që ka në rrjete sociale. Edhe pse ai ka qenë më i tërhequr që pas sherrit me Cozman disa javë më parë në Prishtinë, sërish herë pas here poston fotografi nga rutina e ditës, nëpër koncerte ose  momente që ndan bashkë me pjesëtarët e tjerë të grupit “OTR”.

Të gjithë e dimë gjithashtu që Noizy ka një mënyrë të shtrenjtë jetese, të cilën nuk e fsheh aspak në dalje publike apo postime në rrjete sociale. Vetëm para disa minutash ai ka postuar një video në Snapchat, ku ka vënë në dorë dy ora të firmës shumë të njohur “Rolex”. Noizy duket se i pëlqen të dyja, por edhe një mendim nga ana e fansave të tij nuk do të ishte keq në mënyrë që ai të vendosë se cila i shkon më shumë.

14697006_10210386843165375_849318586_n

14876060_10210386843205376_516004925_o

14877102_10210386843365380_1923518341_n

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje